Наші переваги

Юридична фірма «Соломонюк та Партнери» – українська адвокатська фірма, яка має гідний досвід в різних сферах юридичної практики. Адвокати фірми наділені видатним послужним списком успіху. Ми спеціалізуємося у сфері вирішення спорів та захисту від кримінального переслідування, на практиках сімейного права та інтелектуальної власності.

Ми ставимося до наших клієнтів на особистому рівні. У своїй роботі ми вважаємо за краще якість замість кількості, а найголовніше гарантуємо чесність і відвертість по відношенню до наших клієнтів.

Юридичні організації в Житомирі не завжди надають послуги кращого адвоката, адже часто так звані “юридичні компанії” складаються з декількох амбітних юристів, які пропонують надзвичайно широкий спектр адвокатських послуг. Але приватні адвокати з “Соломонюк та Партнери” мають не один рік досвіду в юридичній справі, і це дає нам певні основні переваги.

Ще один важливий нюанс – кожен з адвокатів має свою вузьку спеціалізацію, що дозволяє надавати юридичні послуги з урахуванням величезного досвіду в таких специфічних справах, як кримінал, цивільні та сімейні справи, імміграційні справи тощо.

У перелік юридичних послуг кращих адвокатів, які надає наша адвокатська фірма, входять:

 • Сімейні та спадкові спори;
 • Представництво в суді юридичних та фізичних осіб;
 • Допомога в реєстрації бізнесу;
 • Супровід діяльності підприємств;
 • Реєстрація торгових марок та реєстрація авторського права;
 • Супровід покупки і оренди нерухомості;
 • Різноманітні юридичні консультації.

Якщо вам потрібна допомога приватного адвоката в області корпоративного, міграційного, податкового, цивільного або сімейного права – адвокати нашої адвокатської фірми проконсультують вас і кваліфіковано допоможуть у вирішенні ваших питань.

Істотною перевагою в наданні клієнтам юридичного обслуговування кращих адвокатів Житомира є вузька спеціалізація наших адвокатів. На відміну від багатьох інших юридичних компаній, наші досвідчені фахівці не змішують напрямки роботи, а працюють виключно в своїй області. Завдяки цьому, наші хороші адвокати за роки роботи набули великого досвіду і відмінну кваліфікацію.

Наводимо орієнтовний (неповний) перелік послуг, які наша адвокатська фірма надає в місті Житомирі:

 1. Забезпечення представництва в судах цивільної, адміністративної та господарської юрисдикції. Представництво передбачає підготовку процесуальних документів (позовна заява до загального суду, позовна заява до господарського суду, підготовка заперечень на позови, клопотання тощо); ознайомлення зі справою; відвідування судів.
 2. Реєстрація юридичної особи (реєстрація ТОВ) і внесення змін до статуту; зміна директора;
 1. Реєстрація фізичної особи підприємця (реєстрація ФОП);
 2. Ліквідація юридичної особи; ліквідація фізичної особи підприємця (ліквідація ФОП);
 3. Судове оскарження податкового повідомлення-рішення; відновлення свідоцтва ПДВ та інші судові справи з податковою;
 4. Судові справи по ДТП; відшкодування майнової шкоди в зв’язку з ДТП;
 5. Судове представництво при розділі майна подружжя; юридична допомога при розлученні, встановлені місця проживання дітей та інших сімейних справах;
 6. Абонентське обслуговування;
 7. Розробка договору; аналіз ЗЕД-контрактів; юридичний супровід переговорів при укладенні договорів;
 8. Реєстрація торгової марки;
 9. Ліцензія на алкоголь ліцензія на тютюн;
 10. Видача дозволів: дозвіл міської ради на торгівлю, дозвіл санстанції; дозвіл пожежників; дозвіл на початок будівельних робіт та інші дозволи;
 11. Усні та письмові консультації.

Чому клієнти обирають бізнес адвокатів юридичної фірми «Соломонюк та Партнери»?

НАШІ ПЕРЕВАГИ:

Ми дбаємо про Вас
Наші Клієнти довіряють нам, адже ми ставимось до їх проблем так само як до власних. Ми робимо все можливе для досягнення ефективності, продуктивності та позитивного результату. Якщо наших зусиль виявляється недостатньо, ми робимо ще більше

Ми робимо складні речі простими
Ми пояснюємо заплутані юридичні ситуації простою мовою. Ми не зловживаємо юридичним жаргоном. Ми не ускладнюємо і так складні ситуації. Спільно з клієнтом ми аналізуємо проблему та пропонуємо шляхи її вирішення. Наше завдання зробити Ваше життя простішим

Ми допомагаємо вам ухвалювати правильні рішення
Наша команда володіє значними знаннями та досвідом у вирішенні юридичних проблем. Ви можете бути впевненими, що кожному аспекту справи буде приділено належну увагу. Приходьте до нас з вашим питанням та отримуйте оперативні й мудрі рішення

Ми cтворюємо рішення, а не рахунки
Наша робота не матиме значення, якщо вона не покращить результатів вашого бізнесу. Ми зосереджуємось на тому, щоб допомогти вам досягнути ваших цілей ефективно та за розумні кошти

Консультації професійних адвокатів потрібні людям у багатьох різних ситуаціях: при оформленні документів, при зміні місця проживання, при необхідності адвокатського захисту в суді тощо. Тому дуже часто буває так, що люди шукають в мережі інформацію про ціни на юридичні послуги.

Сьогодні в Житомирі існує чимало компаній, які пропонують юридичні консультації. Одна з кращих – це адвокатська фірма “Соломонюк та партнери”. Тут працюють кваліфіковані фахівці і досвідчені адвокати в області юриспруденції, які готові допомогти вам вирішити ваші проблеми.

Ми пропонуємо широкий спектр послуг в сфері юриспруденції, серед яких:

 • Захист інтересів під час суду;
 • Підтримка та консультації у кримінальних справах;
 • Сімейне право;
 • Допомога в міграції;
 • Підтримка підприємницької діяльності, в тому числі в сфері інформаційних технологій;
 • І багато інших послуг.

Вартість адвокатських послуг

Ціни на послуги адвоката в Житомирі можуть сильно відрізнятися, в залежності від компанії, яка їх пропонує.

Крім цього, на їх вартість впливає досить велика кількість чинників. Ось перелік основних з них:

 1. Кількість часу, яке потрібно витратити і обсяг роботи;
 2. Складність і нестандартність питання, яке потрібно вирішити;
 3. Необхідність залучення додаткових експертів;
 4. Репутація юриста;
 5. Додаткові вимоги клієнта;
 6. Накладні витрати;
 7. Інші додаткові розтрати.

Крім оплати послуг адвоката, клієнт платить також за пов’язані з його роботою витрати. Серед них можуть бути переклади документації, пов’язані зі справою відрядження, доставки, друк паперів, телефонні розмови (в тому числі і дзвінки в інші країни), тощо.

Так як існує багато факторів, які можуть вплинути на остаточну вартість послуг хорошого адвоката, вона зазвичай розраховується індивідуально в кожному випадку.

Адвокатська фірма “Соломонюк та партнери” пропонує кращі юридичні послуги за вигідними цінами. З нами ви можете не боятися, що витратите свої гроші даремно. З початку діяльності нашої фірми ми допомогли сотням людей вирішити свої проблеми.