Сімейне право

Сімейні спори – це не тільки найбільш поширена категорія справ, але і найбільш важлива і складна, оскільки в цьому випадку мова йде про долю Клієнтів, їхніх дітей, матеріального становища. Часто трапляються ситуації, коли члени однієї родини не можуть домовитися між собою та прийти до компромісу, який би влаштував всі сторони та був би законним. Тоді на допомогу приходить юрист з сімейних питань.

Юридична фірма “Соломонюк та Партнери” має великий досвід у вирішенні сімейних спорів, тож надасть необхідну допомогу на будь-якій стадії процесу.

Допомога юриста у сімейних справах може полягати першочергово у вирішенні питань у позасудовому порядку, в тому числі й шляхом медіації, що наразі є дуже поширеною практикою у сімейних питаннях. Адже позасудове вирішення спору – це не тільки економія часу на різні процесуальні дії та судові засідання, але й економія власного здоров’я та нервів, які особливо витрачаються від часу вирішення сімейних спорів.

Позасудове вирішення спорів особливо актуальне, коли мова йде про дітей, а саме під час вирішення питань: стягнення аліментів, участі одного з батьків у вихованні дитини, визначенні місця проживання батьків, визначенні порядку спілкування з дитиною та інші. Оскільки вирішується доля дитини, та справа однозначно торкнеться її психіки, тому задача батьків – запобігти утворенню негативних наслідків для дитини, а задача адвоката своєчасно посприяти цьому.

Сімейне право та діти – мабуть, найбільш делікатна тема. Мета адвоката та клієнтів – зробити все можливе, щоб дитина проживала в комфортних умовах, гармонійно розвивалася, захистити її від фізичного та психологічного насильства. Кваліфікований адвокат має враховувати не лише точку зору дорослого клієнта, а й маленької людини, чия доля вирішується. Спеціалісти юридичної фірми «Соломонюк та Партнери» виступають у ролі добрих друзів та захисників маленьких учасників сімейної суперечки та допоможуть з найменшими для всіх втратами розв’язати питання, пов’язані із вихованням та утриманням неповнолітніх дітей.

У сімейному житті часто постають майнові питання, які також бажано розв’язати без суду та розголосу. Це можуть бути суперечки про успадкування, розподіл майна між чинним чи колишнім подружжям тощо. Поради наших спеціалістів допоможуть прийняти правильне та законне рішення. Достатньо кількох консультацій у фахівця з сімейного права, і розподіл майна пройде без судових засідань та зіпсованих стосунків з близькими людьми.

Однак, якщо сімейний спір виходить з-під позасудового вирішення, та судовий процес фактично неможливо уникнути, то адвокат у сімейних спорах допоможе пройти цей тернистий і важкий шлях своєму Клієнту і досягти максимально вигідного результату.

В межах судового процесу Юридична фірма “Соломонюк та Партнери” надає наступні правові послуги з сімейних питань:

  • усні та письмові консультації з правових питань;
  • проведення переговорів з опонентом;
  • підготовка та складання різних процесуальних документів в межах судової справи;
  • супровід судової справи;
  • представництво інтересів Клієнтів у службі по правах дітей, в судових органах та виконавчій службі;
  • супровід виконавчого провадження;
  • контроль за виконанням судового рішення та здійснення дій, спрямованих на прискорення виконання судового рішення.

Якщо у Вас виникають питання з сімейного права, виникає необхідність у наданні допомоги у вирішенні сімейного спору, звертайтесь до Юридичної фірми “Соломонюк та Партнери”, і Ви обов’язково досягнете бажаного!