Податкове та митне право

Дотримання правил оподаткування та митного оформлення є вкрай важливими питаннями для бізнесу в Україні. Невірне застосування норм податкового або митного законодавства може значно вплинути на господарську діяльність підприємства. Надійна юридична підтримка допоможе Вам уникнути можливих помилок та відстояти свої інтереси у податкових та митних органах.

Юридична фірма «Соломонюк та Партнери» надає послуги щодо консультування клієнтів, представництва інтересів клієнта при оскарженні рішень, дій та бездіяльності податкових та митних органів.

ПОСЛУГИ:

  • Консультування щодо оподаткування юридичних та фізичних осіб
  • Консультування щодо митного оформлення товарів
  • Юридичний супровід податкових перевірок
  • Адміністративного оскарження дій, рішень, бездіяльності податкових та митних органів;
  • Представництво інтересів клієнта в податкових та митних органах;
  • Податкові та митні спори.

Злиття та поглинання, корпоративна реорганізація та реструктуризація

Ми працюємо планомірно, як частина команди, яка складається з юристів корпоративної практики, практик цінних паперів, нерухомості та реструктуризації і консультує з податкових аспектів поглинань, продажу активів, реорганізації та реструктуризації. Ми вважаємо, що належним чином виконане податкове структурування і планування є ключем до успішного здійснення трансакції або інвестиції. Значна частина практики податкового права присвячена вхідним та вихідним міжнародним угодам та інвестиційним договорам з метою оптимізації податкового положення наших клієнтів.

Загальне консультування з питань оподаткування

Ми надаємо послуги з широкого спектру податкових питань, що є важливими для українських і зарубіжних компаній і приватних осіб. Податкові консультації ENGARDE є передовими і здійснюються з допомогою всіх доступних у нашій професії дослідницьких інструментів. Наша мета – знаходження найбільш ефективного режиму оподаткування, з яким наші клієнти зможуть досягти своїх ділових та інвестиційних цілей.

Вирішення спорів у сфері оподаткування

Наші юристи, що спеціалізуються на вирішенні податкових спорів, представляли клієнтів у ряді значних судових податкових спорів в українських судах. Великий судовий досвід наших адвокатів також дає важливу перспективу і неоціненну підтримку клієнтам, що шукають допомоги у наших юристів з практик злиттів і поглинань та загального податкового консультування. Ми володіємо значним досвідом у врегулюванні та вирішенні спорів з Державною податковою службою України.